Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet ku është vjedhur Range Rover i përdorur në sulmin ndaj televizionit...

Gjendet ku është vjedhur Range Rover i përdorur në sulmin ndaj televizionit TCH

Makina e përdorur në sulmin e natës së kaluar ndaj televizionit TCH rezulton e vjedhur në Shkodër.

Mjeti tip Range Rover është pajisur rrugës me një palë targa të vjedhura.

Më pas autorët, që mendohet se janë tre, janë afruar në godinën e TCH pranë produksionit Big Brother, dhe një ose dy prej tyre kanë hapur zjarr.

Makina është gjetur më pas e djegur midis Golemit dhe Kavajës në autostradë.

Policia vijon hetimet.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME