Thursday, June 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBerisha: Rama urdhëroi mbajtjen e Belerit në burg për interesat e tij...

Berisha: Rama urdhëroi mbajtjen e Belerit në burg për interesat e tij mafioze

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me lënien në burg të Fredi Belerit, kandidatit të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë e Himarës, duke e cilësuar këtë si një akt stalinist të Edi Ramës.

Sipas tij Rama ka urdhëruar mbajtjen në burg të Belerit për të siguruar kështu vazhdimin e kontrollit të tij mafioz, të plotë mbi trojet dhe tokat e banorëve të Himarës.

Berisha vijoi duke u bërë thirrje banorëve të Himarës që të dalin të gjithë në votime dhe të votojnë për mbrojtjen e pronave të tyre nga Edi Rama dhe banda e tij në bashkinë e Himarës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: