Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEBerisha sot në 18:00, takimi me demokratët në Fier

Berisha sot në 18:00, takimi me demokratët në Fier

Turi i liderit historik demokrat, Sali Berisha, pritet të vazhdojë sot në Fier.

Berisha ka shpallur kandidaturën për kreun e PD. Zgjedhjet do mbahen më 22 maj

Fushata ka nisur një ditë më parë në Elbasan, ndërsa do vazhdojë sot në Fier.

“Turi i ri! Sot në ora 18:00, takim me demokratët në Kinoteatrin e Fierit! Ftohen qytetarët të marrin pjesë,” shkruan Berisha.

Brenda pak muajsh, Berisha ka zhvilluar disa ture në vend, duke nisur me Foltoren, duke vijuar me fushatën për zgjedhjet vendore dhe tani së fundmi me zgjedhjet për kreun e PD.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME