Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËBora dhe Donaldi bashkë/ Beatrix: Ju uroj lumturinë nëse e kanë gjetur

Bora dhe Donaldi bashkë/ Beatrix: Ju uroj lumturinë nëse e kanë gjetur

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Beatrix Ramosaj thotë se nuk do të bënte asgjë ndryshe në “Big Brother VIP Albania” nëse do të kishte mundësinë të kthente kohën pas. Ajo tha se thjesht do ta kishte shijuar më shumë. Në një intervistë për “Mirage”, foli edhe për Donaldin dhe Borën, të cilët përfliten se janë ribashkuar.

E intervistuar pas festivalit “Netët e klipit shqiptar”, ku rrëmbeu çmimin e parë, ajo u pyet për reagimin e saj në lidhje me “persona të caktuar që janë parë bashkë në një sfilatë mode”.

Ajo tha shkurt dhe pastër. “Është një pyetje që po ma bëjnë të gjithë. Nëse ata e kanë gjetur lumturinë, atëherë edhe unë ua uroj”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME