Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËBotërorit në Katar/ Dua Lipa: Do të shkoj vetëm me një kusht

Botërorit në Katar/ Dua Lipa: Do të shkoj vetëm me një kusht

Dua Lipa kundër Botërorit në Katar. Këngëtarja shqiptare përflitej se do të ishte pjesë e ceremonisë hapëse të evenimentit më të madh të futbollit, por vetë ajo ka përgënjeshtruar gjithçka në rrjetet sociale.

“Aktualisht, ka shumë spekulime se unë do të jem pjesë e ceremonisë hapëse në Botërorin e Katarit. Ju bëj me dije se nuk do të performoj në Katar, madje nuk kam qenë as në negociata për ta bërë diçka të tillë.

Do të bëj tifo për Anglinë nga larg dhe pres që ta vizitoj Katarin në momentin kur të respektojë të drejtat e njerëzve, ashtu siç premtoi kur fitoi të drejtën për të organizuar Kupën e Botës”, shkruan Dua Lipa.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME