Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEBrad Pitt : Do heq dorë nga aktrimi

Brad Pitt : Do heq dorë nga aktrimi

Brad Pitt rrëfeu një intervistë  se po i afrohet pensionit pas më shumë se 30 vitesh në industrinë e argëtimit.

“Unë e konsideroj veten në ditët e mia të fundit,” u shpreh aktori në kopertinën e tij të gushtit 2022 në GQ.

“Jam një nga ato krijesat që flasin përmes artit,” vazhdoi ai. “Unë thjesht dua të bëj gjithmonë art . Nëse nuk po bëj, unë jam duke vdekur në një farë mënyre.”

Pitt i tregoi revistës gjithashtu se ai vendosi të linte duhanin gjatë pandemisë COVID-19 sepse është “në atë moshë kur asgjë e mirë nuk vjen prej saj”.

“Unë mendoj se gëzimi ka qenë një zbulim më i ri, më vonë në jetë,” u shpreh aktori . “Gjithmonë lëvizja me rrymat, duke lëvizur në një mënyrë dhe në tjetrën. Mendoj se kam kaluar vite me një depresion të shkallës së ulët, dhe deri sa të pajtohem me këtë, duke u përpjekur të përqafoj të gjitha anët e vetes – të bukurën dhe të shëmtuarën – kam qenë në gjendje t’i kap ato momente gëzimi.”

Producenti i “Departed” aktualisht është ende në mes të një beteje të trazuar gjyqësore me ish-bashkëshorten e tij Angelina Jolie.

Angelina paraqiti kërkesën për divorc në shtator 2016 pas dy vitesh martesë dhe 12 vitesh së bashku. Ata u deklaruan ligjërisht beqarë në prill 2019, por vazhdojnë të zgjidhin çështjet duke përfshirë kujdestarinë e fëmijëve të tyre.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME