Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEME”Ç’ka ka me hongër”, fraza që përdoret më shumë në familjen e...

”Ç’ka ka me hongër”, fraza që përdoret më shumë në familjen e Dua Lipës

”Ç’ka ka me hongër”, është fraza që përdoret më shumë në familjen e artistes shqiptare Dua Lipa. Ishte ky një moment kur ajo foli në gjuhën e saj amtare, gjatë një interviste për revistën prestigjoze amerikane të modës dhe mënyrës së jetesës ”Vogue”, ku ajo iu përgjigj 73 pyetjeve të gazetarit Xho Sabia.

26-vjeçarja thotë se i pëlqejnë veçanërisht gatimet tradicionale shqiptare të mamasë së saj. Ndërsa thotë se një prej gjërave që ka mësuar të bëjë që kur u shkëput nga familja është të gatuajë.

Në rrëfimin për jetën dhe pasionet, ylli i muzikës pop me origjinë shqiptare u shfaq me veshje intriguese gjatë intervistës së kryer në një prej sallave ku ajo xhiron performancat e saj për koncertet dhe klipet e shumta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME