Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTPerisiç fundos Juventussin me 2 gola për 3 minuta

Perisiç fundos Juventussin me 2 gola për 3 minuta

Koha shtesë vijon të jetë fatsjellëse për Interin, që ka shënuar dy gola për 3 minuta Skuadra zikaltër ka shënuar golin e tretë në minutën e 99-të pas një 11-metërshi të shkaktuar nga De Ligt dhe të finalizuar në mënyrë perfekte nga Perisic.

3 minuta më pas futbollisti kroat shënoi një super gol me një goditje shumë të bukur me të majtën në hyrje të zonës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME