Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËCrocs shapka më influencuese e momentit

Crocs shapka më influencuese e momentit

Viti 2023 shënon zyrtarisht rilindjen stilistike të Crocs. Bashkëpunimet kreative dhe publikimet e reja i kanë shtuar një sërë modelesh alternative markës duke lënë pas shapkën klasike.

Ky vit shënon dhe futjen fuqishëm në modë të këtyre shapkave, të cilat shihen në çdo influencer, apo dhe çdo moshë. Por ideja e fundit e markës i ka tejkaluar pritshmëritë: është “Klasiku i Çizmeve Cowboy”, një çizme kaubojje e kompletuar me rripa fiksimi, qëndisje në bosht dhe shtylla rrotulluese.

Në praktikë, një odë për këpucët e preferuara të John Wayne dhe Chuck Norris, me shtimin e detajeve të pagabueshme Crocs. Çizmet karakterizohen nga një gamë e tonifikuar e zezë/gri dhe një teksturë krokodili me shkëlqim, gjë që e bën atë edhe më të ngjashme me modelet origjinale nga të cilat merr frymëzim.

Marka dalluese Crocs mbetet padyshim, më të rehatshme se kurrë, dhe duke pasuruar detajet e saj me dy hijeshia Jibbitz, duke përfshirë një bukuri ekskluzive “Croc Star Jibbitz” dhe një “Cowboy Duke Jibbitz” 2023″. Crocs “Classic Coëboy Boot” do të mbërrijë online më 23 tetor, ekskluzivisht në faqen e internetit të markës, me një çmim prej 120 dollarë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME