Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOODafina Zeqiri tregon shpinën me tatuazhet e veçanta

Dafina Zeqiri tregon shpinën me tatuazhet e veçanta

Me një karrierë të suksesshme muzikore, Dafina Zeqiri, është një nga artistet e preferuara të estradës.Pas duetit me Kidën ku sjelli imazhe mahnitëse, së fundi ka realizuar foto sesionin e ri.

Zeqiri ka postuar fotografi ku ka shfaqur me krenari shpinën me tatuazhet e veçanta të fluturave.

Ajo mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive derisa dukej në formë të mirë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME