Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËRita Ora magjepsëse nga eventi i madh i ‘Cartier’

Rita Ora magjepsëse nga eventi i madh i ‘Cartier’

Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj në eventin e ‘Cartier’ në Madrid.

Ajo është shfaqur plot elegancë me një fustan të zi, të gjatë dhe ngushtë, me një krah dhe i hapur në anë.

Rita kishte stiluar flokët në formë topuzi dhe me një grim që binte në sy me ton jeshil dhe veshjes i shtoi dhe një palë vathë të gjatë diamanti dhe byrzylyk.

Në këtë event ajo po shtu performoj duke i mahnitur live me zërin e saj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME