Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETRama tall Spiropalin në Kosovë: E kam marrë t’ju flasë për Skënderbeun

Rama tall Spiropalin në Kosovë: E kam marrë t’ju flasë për Skënderbeun

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka kaluar një moment të sikletshëm gjatë vizitës së kryeministrit Edi Rama në Kosovë.

Në një takim me sipërmarrës, ajo u tall nga shefi i saj dhe pse dukshëm “batuta” e shefit nuk e bëri për të qeshur e reflektoi mospëlqimin.

Por çfarë ndodhi.

Rama prezantoi të gjithë ministrat që kishte marrë me vete dhe shpjegoi arsyet.

Kur i erdhi radha Spiropalit, Rama i ra shkurt: “Këtë e kam marrë nëse keni ndonjë pyetje për Skënderbeun”. Si të thoshte: “Ka ardhur kot”…

Nuk janë të pakta rastet kur Rama keqtrajton vartësit e tij edhe publikisht. Shihni videon më poshtë…

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME