Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEDasëm, Rita Ora dhe Taika Waititi, këngëtarja do bëhet nuse

Dasëm, Rita Ora dhe Taika Waititi, këngëtarja do bëhet nuse

Rita Ora dhe regjisori Taika Waititi, thuhet se po planifikojnë martesën e tyre.

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe 46-vjeçari po planifikojnë një ceremoni private jashtë vendit përpara se të bëjnë një festë më të madhe në Londër më vonë gjatë këtij viti.

Dyshja pritet të zyrtarizojnë marrëdhënien e tyre të dashurisë sapo të marrin pushimet nga axhenda e tyre e ngjeshur.

“Taika e quan Ritën “grua” gjatë gjithë kohës dhe bisedon me të sikur do të jetë burri i saj i parë dhe i fundit“, thonë disa burime për britaniken “Daily Mail”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME