Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËDeklarata shokuese/ Aktoria: ‘Kam fjetur me 200 burra’

Deklarata shokuese/ Aktoria: ‘Kam fjetur me 200 burra’

Roli i saj i dha asaj më shumë se një çek të majmë…

Aktorja Jennifer Coolidge ka zbuluar se ka fjetur me 200 burra për shkak të rolit të saj të famshëm në filmin e vitit 1999, “American Pie”.

Ndërsa ajo është e njohur edhe për rolin e saj në “Legally Blonde” dhe së fundmi në “White Lotus”, 60-vjeçarja tha për Variety se “American Pie” i solli asaj më shumë kënaqësi sesa thjesht famë.

“Kam pasur shumë lojë në duke qenë një MILF dhe mora shumë veprime seksuale nga ‘American Pie’”, tha ajo. “Kishte shumë përfitime për të bërë atë film. Dua të them, do të ishin rreth 200 njerëz me të cilët nuk do të kisha fjetur kurrë.”

“Disa punë, po shkoj disi, ‘Uau, nuk ia vlen të punosh për këtë.’ Ajo që shkroi Majk [White], unë rrija deri vonë çdo natë. Unë kam bërë një gjë vërtet të drejtë në jetën time.

Kam zgjedhur miq të shkëlqyer. Nëse Majk nuk do të ishte kurrë i suksesshëm, dhe ne thjesht bënim “Lotusin e bardhë” si një shfaqje në një teatër të vogël ku të gjithë paguanin 10 dollarë për ta parë, do të ishte përsëri një nga gjërat më të mëdha që më ka ndodhur ndonjëherë.

Sepse ishte një punë vrasëse që askush tjetër nuk mendonte se mund ta bëja. Ndoshta e kam marrë këtë vëmendje të veçantë sepse njerëzit më kanë parë si mamaja e Stifler-it ose gruaja “Legally Blonde”. Pra, nëse shohin diçka tjetër…

Njerëzit që nuk mund t’i hyja kurrë në derë – papritur ata po më kërkojnë të jem pjesë e gjërave të tyre”, tha Jennifer Coolidge.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME