Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËDel në shitje vila, ku ka jetuar edhe Sharon Stone

Del në shitje vila, ku ka jetuar edhe Sharon Stone

Ka dalë në shitje vila ku janë xhiruar disa skena të “Basic Instinct” dhe ku ka jetuar protagonistja e këtij filmi, aktorja Sharon Stone.

Banesa është në shitje për 39 milionë dollarë. Filmi “Basic Instinct” është një nga filmat më të famshëm të viteve ’90. Ai pati një sukses të madh dhe bëri që aktores Sharon Stone t’i hapeshin dyert për projekte të mëdha në Hollivud.

FOTOT: Del në shitje vila përrallore e “Basic Instinct”,
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME