Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKate Middleton i ndalohet të hajë këtë produkt

Kate Middleton i ndalohet të hajë këtë produkt

Si mbretëresha e ardhshme e Anglisë, Kate Middleton duhet të ndjekë shumë rregulla. Një nga më të çuditshmet është se ajo nuk mund të hajë makarona, patate dhe oriz

Edhe pse Kate Middleton ka në dispozicion një ushtri kuzhinierësh personalë për të gatuar çfarë të dojë, dukeshës i ndalohet të hajë ushqime të caktuara.

Sipas ish-kuzhinierit mbretëror Darren McGrady, Dukesha e Kembrixhit nuk mund të hajë makarona për darkë. Rregulli u zbatua sepse Mbretëreshës nuk i pëlqejnë karbohidratet, kështu që kuzhinierët janë të ndaluar t’i ofrojnë ato në menunë e darkës së të gjithë familjes mbretërore.

Por në shtëpinë e Kembrixhit, makaronat nuk janë të ndaluara. Kate Middleton ka bërë edhe vetë makarona me vezë për të festuar ditëlindjen e pestë të Princeshës Charlotte dy vjet më parë gjatë karantinës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME