Thursday, March 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDenoncimi qytetar/ Jemi mbi 200 pasagjerë të bllokuar në aeroportin e Romës,...

Denoncimi qytetar/ Jemi mbi 200 pasagjerë të bllokuar në aeroportin e Romës, na ndihmoni (vidio)

Romë – Mbi 200 pasagjerë bllokohen me orë të tëra në aeroportin e Romës për shkak të avionëve të kompanisë Wizer

Qytetari fierak Fatos Mihali njoftonë se ka kaos në aeroportin e Romës pasi kompania e fluturimeve Wisair nuk u ka dërguar avionin e linjës për në Tiranë dhe ende nuk e dinë se kur do të nisen për në Tiranë.

Ja dhe mesazhi i qyteatrit nisir në alb365

Persh! Po te shkruaj nga Fiumicino Roma . Wizer duhej te nisej sot ne 8 e 20 min por nuk ka shans . Informacion thote se avini qe ka ardhur nga Tirana ka difekt te rende . Qytetaret e tmershme çfarë ndodh sepse nuk i dihet cfarë do behet  . Wizer nuk eshte hera e pare qe po krijon keto vonesa . Ne se te intereson lajmi ok !

Se di sa e vleresove por kjo eshte torturë e Edi Rames dhe komp rrompalle te tij per qytetaret e Shqiperise

Urdheri tjeter ora 15 !!!! Jo i sigurte . Pasagjereve po i jep Wisear 4 Euro . Po i jep Rama   Carë skandali

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: