Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIODeputeti Enkelejd Alibeaj shpallet "non grata" për demokratët e Patosit

Deputeti Enkelejd Alibeaj shpallet “non grata” për demokratët e Patosit

Patos – Në mbledhjen e fundit të PD dega Patos është marr vendim unanim që deputeti i PD Enkelejd Alibeaj është shpallur “non grata” për demokratët e qytetit naftëtar të Patosit.

Ja dhe deklarata e PD dega Patos e lexuar nga Keisiana Aliaj

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME