Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDhunohet Fredi Kokoneshi, kryebashkiaku socialist i Divjakës

Dhunohet Fredi Kokoneshi, kryebashkiaku socialist i Divjakës

Dhunohet kryebashkiaku socialist i Divjakës, Fredi Kokoneshi.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur 2 ditë më parë kur 54-vjeçari është paraqitur në Komisariatin e Policisë së Divjakës dhe ka bërë kallëzim ndaj një 32-vjeçari se e ka goditur me grushte dhe e ka ofenduar për shkak të detyrës.

Mësohet se padia është bërë ndaj të riut Dritan Sterkaj, banues në Divjakë. Policia thotë se kallëzimin e ka referuar në prokurori për vlerësime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME