Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDumani: Unë do flas, por duhet të hapni një burg të ri

Dumani: Unë do flas, por duhet të hapni një burg të ri

Nuredin Dumani i penduar i drejtësisë ka dhënë dëshmi të forta për shumë ngjarje kriminale prej ditës së arrestimit të tij në Fier pasi i shpëtoi një atentati mafioz.

‘Unë do të flas, por ju duhet të hapni një burg të ri‘. Kjo mësohet se ka qenë fjalia e parë që ka thënë Dumani para se të niste me dëshmitë e tij për krimet, raportoi Klodiana Lala.

Gazetarja tha në emisionin ‘Opinion’ se ajo që ka deklaruar Dumani është vetëm maja e ajsbergut.

“Prokuroria e Posaçme është e fokusuar në qytetin e Durrësit, ku janë zhvilluar disa ekzekutime mafioze ku janë përfshirë direkt dhe indirekt Nuredin Dumani dhe Henkrik Hoxha.”-u shpreh Lala.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME