Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDy persona të vetëvarur në Lushnje

Dy persona të vetëvarur në Lushnje

Lushnje – Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Lushnjes dhe Divjakës.

Mësohet se dy persona janë gjetur të vdekur gjatë ditës së djeshme. Autoritetrt policore bëjnë mr dije se bëhet fjalë për dy raste të ndryshme, ku shtetasja shtetasja F. R., 53 vjeçe është gjetur e vetëvarur në Lushnjë, ndërsa shtetasi S.B, 88 vjeç është gjetur i vetëvarur në Divjakë.

Viktimat janë gjetur të pajetë nga anae familjarëve, ndërsa dyshohet se në të dy rastet kemi të bëjmë me depresionin si shkak i vetëvrasjeve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME