Tuesday, February 27, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDy personat që ishin shpallur të zddukur nga familjarët e tyre rikthehen...

Dy personat që ishin shpallur të zddukur nga familjarët e tyre rikthehen në familje

Dy persona që ishin shpallur në kërkim nga policia Fier pasi familjarët e tyre  kishin njoftuar në Drejtori të Policisë Vendore në Fier se kishin ditë që nuk ishin paraqitur pranë familjeve të tyre tashmë janë gjendur e janë shëndoshë e mirë.

Sipas burimeve të informacionit si prej familjsreve të tyre ashtu dhe policisë Fier mësohet se 53 vjeçari Gezim Arapaj nga Mbyeti është gjendur prej familjarëve të tij dhe kanë njoftuar policinë se personi është.mirë dhe nuk kanë pretendime.

Nga ana tjeter edhe shtetasi 32 vjeçar Meto   Avdiaj diten e sotme ka shkuar pranë familjes së tij në Selishtë të Cakranit. Sipas familjarëve mësohet se ai pas një grindje me babanë e tij Enverin ishte larguar për në Tiranë dhe u kish fikur telefonin familjarëve të cilët kanë dyshuar se mundë ti kishte ndodhir ndonjë fatkeqsi. 32 vjeçari kur ka marr  vesh se babai i tij kishte shkuar ne polici per ta ndihmuar për gjetjen  e tij ai eshte paraqitur vet ne familje në Selishtë të Cakranit

Dy personat e shpallur në kërkim se kishin humbur kontaktet me familjet e tyre jane kthyer prane familjeve dhe janë shëndoshë e mirë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME