Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËEmily mahnit me një fustan rrjetë

Emily mahnit me një fustan rrjetë

Emily Ratajkowski e mbajti shfaqjen në rrugë, ndërkohë që ecte me sendet e saj në trotuar në qytetin e New York-ut këtë javë.

31-vjeçarja shkëlqeu kur tregoi mesin me një fustan kokteji të zi të vogël.

Kombinimi i saj përmbante seksione rrjetë që theksonin figurën e saj të skalitur ndërsa shijonte një frymë ajri të pastër dhe një shëtitje të ndriçuar nga dielli.

Veshja e Emily-t kishte një prerje që tregonte dekoltenë e saj dhe ishte prerë mbi gju për të treguar këmbët e tonifikuara.

Emily Ratajkowski është ylli i radhës që zgjedh krijimin e Nensi Dojakës

Emily Ratajkowski është ylli i radhës që zgjedh krijimin e Nensi Dojakës

Duke i kapur flokët e saj të errët në një stil elegant, ylli theksoi tiparet e mahnitshme me grim.

Duke i shtuar pamjes shkëlqim me një palë vathë, ajo e kompletoi dukjen me çizme lëkure dhe një çantë dore të përshtatshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME