Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETEmri/ Bie nga shtylla, ndërron jetë 23 vjeçari shqiptar në Itali

Emri/ Bie nga shtylla, ndërron jetë 23 vjeçari shqiptar në Itali

Sami Macakulli, 23 vjeç nga Shqipëria ka humbur jetën tragjikisht në Itali. 

I riu kishte hipur në një shtyllë tensioni për të bërë disa riparime, por ka rënë nga një lartësi prej rreth 50 metra e cila ka rezultuar fatale.

Mësohet se23-vjeçarimbahej me një kabllo të madhe në shtyllën e rrjetit elektrik. Por kabllo është këputur dhe i riu ka rënë në tokë.

Policia italiane ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes, që i kushtoi jetën punëtorit shqiptar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME