Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËErmonela Jaho anulon koncertin: Jam në gjendje të rëndë

Ermonela Jaho anulon koncertin: Jam në gjendje të rëndë

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho, është tërhequr nga konceri ku ishte ftuar në merrte pjesë për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore.

Jaho shkruan në facebook, se ka tentuar që të bëjë prova për tu përmirësuar, por gjendja e saj shëndetësore ka ardhur duke u përkeqësuar e mjekët e kanë këshilluar që të mos marrë pjesë në asnjë aktivitet.

Po ashtu Sopranoja kërkon ndjesë ndaj ndjekësve të saj dhe shton se mezi pret të kthehet në Londër për të vijuar me koncertet.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME