Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTLuiza Gega fiton medaljen e arit në Algjeri

Luiza Gega fiton medaljen e arit në Algjeri

Sukses ka arriur Luiza Gega, e cila ka rrëmbyer një medalje ari në Lojërat Mesdhetare në Algjeri.

Atletja shqiptare që mban rekordin në vrapimin 800, 1500 dhe 3000 metra, ka arritur sot një tjetër sukses për karrierën e saj.

Gega mban rekordin në vrapimin 800, 1500 dhe 3000 metra, ka arritur sot një tjetër sukses për karrierën e saj. Ajo ka dalë e parë në vrapimin 3000 metra.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME