Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOEvdar Kodheli merr mbështetjen e grave fierake për zgjedhjet e 14 majit...

Evdar Kodheli merr mbështetjen e grave fierake për zgjedhjet e 14 majit (vidio)

Fier – Kandidati i PD për bashkinë Fier Evdar Kodheli ka kryer një takim.me gratë fierake të opoztës bashkuar.

Në këtë takim ato kanë ngritur problematika nga më të ndryshmet si punësimi, ikja e të rinjëve , e profeisonistëve, ikja e trurit 

Ndër problemet e ngritura prej tyre  kanë qënë edhe mosmbajtja e premtimeve nga kryetari në detyrë njëkohësishtë dhe kandidat i PS Armando Subashi si per Pyllkn e Levanit që do e kthenete në park publik, ndërtimin e pallatit të sportit

Nga ana e tij kandidati Kodheli ka premtuar se për investime serioze do ketë diskutime e debate publike ku do meret mendimi i specialistëve sikurse institucioni do jetë i hapur për qytetarët.

Ndiqni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME