Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËEvi Kokalari: Kjo fitore i përket vetëm Luizës, askujt tjetër

Evi Kokalari: Kjo fitore i përket vetëm Luizës, askujt tjetër

Statusi i Evi Kokalarit:
T’ju them të drejtën fitorja e Luiza Gegës mua më trishtoj, jo sepse nuk të bën krenare, por kur shoh lotët e saj dhe flamurin Shqiptar që mban në krahë, dhe nga ana tjetër shoh të gjithë politikanët që e shkatërruan Shqipërinë të krenohen me të, më bëhet një boshllëk në stomak që kthehet në trishtim të plotë, trishtim për të gjithë talentet që kanë ikur nga Shqipëria sepse nuk kanë kushtet bazë për të avancuar sado pak në karrieren e tyre. Kjo fitore i përket vetëm Luizës, askujt tjetër.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME