Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEFejohet Redon Makashi

Fejohet Redon Makashi

Këngëtari i njohur, Redon Makashi i ka dhënë fund beqarisë. Bëhet me se këngëtari është fejuar dhe se vajza që i ka vjedhur zemrën është balerina e njohur, Rexhina Çuko.

Një foto është publikuar në rrjet ku shihen të dy, ndërsa balerina tregon unazën që simbolizon fejesën e tyre.

Lajmi është konfirmuar nga miqtë e tyre ndërsa vetë çifti nuk ka pranuar asgjë deri më tani.

Redoni është treguar shumë hermetik sa i përket jetës personale por në një intervistë që dha dy vite më parë, ai rrëfeu se ishte i dashuruar ndonëse nuk e zbuloi identitetin e gruas.

‘Ka ardhur limiti i limiteve, do vendos edhe unë. Edhe ata që janë të martuar, janë të pakënaqur, edhe të pamartuarit po.

Unë do ta provoj një herë martesën, e kaluam gjithë kohën, i morën me vete të gjithë orët e beqarisë, tani ka ardhur koha. Normal që jam i dashuruar!’, tha ai i ftuar në emisionin ‘Rudina’.

‘Është gjithmonë ajo silueta bionde që kam unë në imazhin tim, me të cilën ti je i dashuruar?’, e pyeti moderatorja. ‘Përveç klipit që doli një brune’, shtoi asohohe artisti i njohur.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME