Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOFermeri nga Levani: Shita viçin dhe mbolla misër, ujë për vaditje s'ka,...

Fermeri nga Levani: Shita viçin dhe mbolla misër, ujë për vaditje s’ka, falimentova

Fermeri nga Levani ato pak të ardhura i investoi në mbjellje misri.
Shita viçin dhe me lekët e tij mbolla misër. Ujë për vaditje nuk ka, dola me humbje, më shkoi dëm mundi dhe lekët. Shteti do më kërkojë tatimet, ku ti gjej lekët që të paguaj taksat, thotë ai.

Ndiqni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME