Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFier - Levan, përmbyset autoboti, shpëton shoferi (vidio)

Fier – Levan, përmbyset autoboti, shpëton shoferi (vidio)

Fier – Nje automjet i tonazhit të rëndë ka dalë nga rruga dhe eshte permbysur ne aksin e vjeter te reuges Fier – Levan ne vendin e quajtur “kthesat e liqenit”.

Autoboti ka qene bosh pa ngarkese.
Autoboti me targa AA 612 ZB.
Ngjarja ka ndodhur në orët e para te mengjesit te sotem
Nuk raportohet per viktima.

Autoboti ka pasur sensin e lëvizjes drejt Vlorës

Në vendngjarje ka shkuar policia e cila po kryen veprimet se cili ka qene shkaku i botimit të mjetit të tonazhit të rënd, por dyshohet lagështira në rruga nga rreshjet e rëna gjat natës

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME