Wednesday, March 22, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFNSH dhe blutë e qytetit nisin kontrollet në Vlorë

FNSH dhe blutë e qytetit nisin kontrollet në Vlorë

Policia dhe FNSH kanë zbarkuar sërish këtë të mërkurë në Vlorë. Kjo është e disata herë që Policia dhe FNSH brenda dy javësh po kryejnë operacione dhe kontrolle të njëpasnjëshme në qytetin e Vlorës.

Burime bëjnë me dije se po zhvillohen kërkime për kapjen e personave të rrezikshëm të shpallur në kërkim, si dhe për armëmbajtje pa leje.

Kujtojmë që qyteti i Vlorës gjatë muajit të fundit ka qenë nën mbikëqyrje të rreptë të uniformave blu.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: