Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMIFoto lajm/ 5 minuta breshër shkatërron punën e një viti

Foto lajm/ 5 minuta breshër shkatërron punën e një viti

Një breshër për afro 5 minuta në zonën e Devollit ka shkatërruar gjithçka nga frutat e fermerëve.

Po të shikoni foton vëreni se mundi dhe djersa e qindra familjeve ka shkuar dëm, ndaj duhet që shteti të gjejë një mënyrë për ta kompensuar humbjet e tyre.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME