Friday, June 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFoto Lajm/ Kroçera nuk ankorohet dot në Vlorë, shkak moti

Foto Lajm/ Kroçera nuk ankorohet dot në Vlorë, shkak moti

Një kroçerë me turistë nuk ka arritur të ankorohet dot në portin e Vlorës. Mësohet se turistët do të sillen në breg me varkat e anijes. Shkak për këtë gjë janë bërë disa arsye. Shkak janë bërë punimet në port, cektina e detit si dhe kushtet e këqija të motit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: