Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËFundet e shkurtra, rikthejnë modelet e zhveshura

Fundet e shkurtra, rikthejnë modelet e zhveshura

Koleksioni i shtëpisë italiane të modës Miu Miu për sezonin e ngrohtë na riktheu në epokën e modeleve të zhveshura dhe stomakëve të zbuluar

Fokusi i koleksionit të ri janë fundet e shkurtra, të cilat, mesa duket, do të jenë një trend i madh në sezonin në vazhdim.

Pantallonat që mezi i mbulojnë ijët dhe minifundet që janë vërtet mini, në kombinim me pulovra të shkurtra, lënë shumë pak imagjinatë, transmeton Telegrafi.

Ky koleksion i ri, i cili shkaktoi mosbesim te shumë njerëz, ngriti edhe pyetjen – a do të shohim vërtet ijë dhe stomakë të zhveshur gjithandej në periudhën e ardhshme.

Mirëpo, edhe pse shumë prej tyre tashmë kanë deklaruar se do ta injorojnë këtë trend të ri, ka shumë të tjerë që dyshojnë se beli i ulët dhe barku i zhveshur nuk do të jenë hit në rrugë këtë verë, shkruan lofficielusa.com.

Yjet e mëdha si Hailey Bieber, Bella Hadid dhe Zendaya po ecin me pjesë të dukshme – si të rastësishme ashtu edhe në tapetin e kuq.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME