Tuesday, March 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedFundosja e gomones me emigrantë në Kanalin Anglez, dalin pamjet

Fundosja e gomones me emigrantë në Kanalin Anglez, dalin pamjet

Dalin imazhet e para nga operacioni i shpëtimit në kanalin anglez, ku një gomone me emigrantë u fundos në orët e para të mëngjesit.

Pamjet e para nga vendi i ngjarjes, të siguruara enga Sky News, tregojnë një numër emigrantësh që shpëtohen nga një varkë fryrëse.

Ata kanë veshur jelek shpëtimi dhe po ndihmohen në një varkë shpëtimi Dungeness.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: