Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet e pajetë një grua në banesë në Fier

Gjendet e pajetë një grua në banesë në Fier

Fier – Një grua e moshuar është gjetur e pajetë në banesë mbrëmjen e sotme në Fier.
Sipas burimeve 71- vjecarja me iniciale S.J jetonte e vetme në lagjen “ Liri Gero” ndërsa është gjetur pa shenja dhune.
Kanë qënë banorët e pallatit ata që kanë kontaktuar policinë pasi nuk po mund të kontaktonin me të moshuarën.
Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia dhe ambulanca që ka bërë të mundur transportimin e trupit të pajetë në morgun e Spitalit Rajonal Fier.

Fier/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:20 në lagjen “Liri Gero”, Fier, është gjetur e pajetë, në banesën e saj, shtetasja S. J., 71 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake e trupit të kësaj shtetaseje nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME