Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet trup i dekompozuar në lumin Seman

Gjendet trup i dekompozuar në lumin Seman

Në orët e vona të së enjtes është gjetur trupi i një personi te dekompozuar, i seksit mashkull.

Trupi i pajetë është gjetur në brigjet e lumit Seman, në fshatin Arapaj në Roskovec.

Personi i paidentifikuar

Policia ka shkuar në vendngjarje e po punon për identikitin dhe identifikimin e kufomës së dekompozuar

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME