Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKË'Gjithmonë në dhjetor kemi qenë'/ Mesazhi i Metës pas takimit në PD

‘Gjithmonë në dhjetor kemi qenë’/ Mesazhi i Metës pas takimit në PD

Kryetari i Partisë së Lirizë, Ilir Meta zhvilloi një takim me kryedemokratin, Sali Berisha në selinë e Partisë Demokratike.

Takimi zgjati për rreth 45 minuta dhe Meta nuk pati një prononcim për mediat në lidhje me takimin, por edhe për mundësinë për të marrë pjesë në protestën e 6 dhjetorit.

Megjithatë, Meta, kur u pyet për pjesëmarrjen në protestën e 6 dhjetorit, tha teksa po largohej se: “Ne gjithmonë në dhjetor kemi qenë”.

Në takim, ishin të pranishëm deputeti Petrit Vasili dhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Flamur Noka.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME