Saturday, September 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjykata e Posaçme rikthen në burg ish-deputetin Alqi Bllako

Gjykata e Posaçme rikthen në burg ish-deputetin Alqi Bllako

Gjykata e Posaçme e Apelit rikthen në burg ish-deputetin e PS-së, Alqi Bllako.

Vendimi i Gjykatës së Posaçme erdhi pas kërkesës së SPAK e cila ankimoi më herët lirimin e tij nga qelia dhe lënien në “arrest shtëpie”.

Ish-deputeti Alqi Bllako ka shkuar në ambientet e Gjykatës së Posaçme të Apelit.

Bllako është paraqitur më Apel për masë sigurie, pasi SPAK ka apeluar masën dhe kërkon rikthimin e tij në burg.

Ish-deputeti i PS është në “arrest shtëpie”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: