Saturday, April 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËPërsëri mahnit Rita Ora

Përsëri mahnit Rita Ora

Rita Ora është shfaqur me humor të hënën teksa ka pozuar në një ansambël disa foto në Instagram.

Këngëtarja, 31 vjeçe, u shfaq në rrjetet sociale  e veshur me një bluzë qielli të ngushtë dhe një palë streçe  të zeza.

Image

E mbështjellë dhe  ngrohtë kundër motit të vjeshtës, ajo kishte veshur një snood të thurur rozë dhe vjollcë të ndezur dhe një palë syze dielli. Ajo kompletoi look-un e saj duke veshur një palë çizme të zeza deri tek gjuri me një dizajn blu në stilin e trajnerit tek këmbët.

Image

Krijuesja e hitit “Hot Right Now”  dha një paraqitje të shkurtër të asaj se si u bë e glamuar për natën, me ekipin e saj duke theksuar tiparet e saj me një gamë elegante make-up-i, duke përfshirë eyeliner me krahë. Ndërsa flokët e saj me karamel  e ndezur me një palë taka ari dhe shtoi një gjerdan të trashë me jakë diamant i rremë dhe një palë vathë argjendi.

Image
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: