Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOTonelata kastravec hidhen në mbeturina. Fermeri: S'ka treg, qeveria na braktisi ...

Tonelata kastravec hidhen në mbeturina. Fermeri: S’ka treg, qeveria na braktisi (vidio)

Dimal Tonelata kastravec biznesmeni Arben Dylinga nga Kutallia e bashkisë Dimal i ka hedhur në mbeturina.

Shkak është bërë çmimi i ulët në treg, mos shitja e tij si dhe politikat e gabuara të qeverisë për mos mbështetje të fermerëve me subvencione

Biznesmeni këtë vidio e ka postuar edhe në llogarinë e tij në rrjetin social facebook

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME