Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIODrama e të moshuarës nga Jagodina: Më ndërroi jetë vajza 30 vjeçe...

Drama e të moshuarës nga Jagodina: Më ndërroi jetë vajza 30 vjeçe se nuk gjeti punë! Djali më iku në Gjermani

Roskovec – Këtë grua të moshuar e takuam një ditë më parë në fshatn Jagodinë të njësisë administrative Suk të bashkisë Roskovecit.

E gjetëm anës rrugës kryesore të fshatit duke kullotur pula deti. Ajo na pohoi faktin se jeton në kushte të vështira. Vajza e saj i mbaroi shkollën e lartë e nuk gjeti dotë punë , u sëmur nga stresi dhe ndërroi jetë në moshën 30 vjeçare. E moshuara pohon se edhe djali i saj me arsim të lartë, me master por 18 muaj punoi në bashkinë e Roskovecit, thotë e moshuara por e la punën e shkoi në Gjermani.

Kjo është drama e të moshuarës nga fshati Jagodinë e bashkisë Roskovec.

Ndiqni vdion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME