Tuesday, March 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGrabitet tregtari në Vlorë

Grabitet tregtari në Vlorë

Një subjekt tregtar në Vlorë ka rënë pre e një grabitjeje mbrëmjen e kësaj të hënë.

Mësohet se, autori dyshohet se ka përdorur një mjet prerës tip thikë për të kryer kanosjen e personave në subjektin tregtar.

Raportohet se pas ngjarjes grabitësi ka mundur të largohet.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: