Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETI akuzuar për rrëmbim dhe përdhunim/ Dënohet me 13 vite burg shqiptari...

I akuzuar për rrëmbim dhe përdhunim/ Dënohet me 13 vite burg shqiptari në Francë

Autoritet franceze kanë dënuar me 13 vite burg 47-vjeçarin shqiptar, Edmond Herri pasi u shpall fajtor për akuzën e përdhunimit.

Bëhet me dije se ai ishte arrestuar dhe ndodhej në paraburgim që në tetor të 2022. Ndërkohë sot është marrë vendimi për masën e sigurisë.

47-vjeçari akuzohet për rrëmbim, përdhunim, dhe mbajtje armësh pa leje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: