Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËIronia/ Vasili: Presidenti i Ramës, edhe i Ballës

Ironia/ Vasili: Presidenti i Ramës, edhe i Ballës

Ironia e Petrit Vasili me presidentin e ri, është se e quan të Edi Ramës, edhe të Taulant Ballës dhe se për të Shqipëria është në dorën e sharlatanëve. “Merre me mend se ç’palo zgjedhje do të jetë, për të vënë kujën. Se mos harroni edhe karagjozet e rilindjes që mbushnin zarfat me kantidatë”.

Postimi i plotë

Presidenti i Ramës, edhe i Ballës. Hajde ç’vete hajde! Se kush do të jetë Presidenti e di vetëm Rama dhe Balla.

Merre me mend se ç’palo zgjedhje do të jetë, për të vënë kujën. Se mos harroni edhe karagjozet e rilindjes që mbushnin zarfat me kantidatë.

Një tufë me deputetë të mbaruar, që i tall për qejf Rama dhe Balla. Ku u katandis Shqipëria, që ka mbetur në dorë të këtyre sharlatanëve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME