Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËJa 5 finalistët e BBV Kosova

Ja 5 finalistët e BBV Kosova

Mbrëmjen e djeshme u mbajt gjysmë-finalja e Big Brother VIP Kosova. Një “prime” larg finales së madhe. Finalistët e edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova” janë Artan Thaçi, Arkimed Lushaj, Mbresa Hajrullahu, Vedat Bajrami dhe Juliana Nura.

Janë 96 ditë sfidë, debate e momente qesharake. Përmes një video, Vëllai i Madh i komunikoi se kush janë finalistët duke i falenderuar për punën dhe lojën e përkryer që e kanë bërë.

Ndërkohë finalistët do të marrin nga 10 mijë euro ndërsa fituesi çmimin e mbetur, i cili është 200 mijë euro. Kështu ka zgjedhur Andi pas një avantazhi në lojë që ka pasur javë më pare.

Kujtojmë se finalja është te premten e 17 marsit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME