Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËJa dezajni që do të dominojë gjatë stinës së verës

Ja dezajni që do të dominojë gjatë stinës së verës

Ngjyrat e ndezura dhe modelet e spikatura janë kthyer në trend

Femërore dhe elegante, kështu do ta përshkruanim këtë print.

Është e lehtë për t’u kombinuar, shumica e femrave e adhurojnë dhe këtë sezon po bëhet sërish trendi numër një, transmeton Telegrafi.

Është një print me lule. Do ta shohim gjithkah këtë verë. Do të dominojë të gjitha pjesët, nga xhinset, bluzat e deri te fustanet.

Lulet kanë fuqinë të bëjnë çdo stil më interesant, dhe ato përshtaten lehtësisht në pothuajse të gjitha stilet dhe nuk janë të rezervuara ekskluzivisht për kombinime romantike.

Dihet se lulet ju sjellin gëzim, janë të gjalla dhe e bëjnë veshjen e femrave më të freskët dhe elegante në të njëjtën kohë.

Ja si mund ta vishni këtë dezajn:

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME