Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOOJa modelet e reja të tatuazheve për vitin 2023 (fotot)

Ja modelet e reja të tatuazheve për vitin 2023 (fotot)

Viti 2023 ka disa javë që ka nisur dbe së bashku me të në pikate kryerjes së tatuazheve kanë mbrritur me dhjetra modele të reja tatuazhesh që bëhen në pjesë të ndryshme të trupit.

Për kët vit specialistët dhe modelistët pohojnë se vendet më të preferuara për të bërë një tatuazh janë pulpa e këmbës, parakrahu dhe në qafë poshtë veshit.

Nga ato qindra modele po postojmë disa prej tyre

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME