Wednesday, October 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEJepet apartament me qera për pushime verore në Sarandë

Jepet apartament me qera për pushime verore në Sarandë

Vera ka ardhur, temperaturat përvëluese janë prezente Lëshohet me qera një apartament per periudhën e verës.

Apartamenti është për 4 persona dhe ndodhet  vetem 120 shkalle nga shetitorja kryesore e qytetit dhe nga deti.

Apartamendi është me të gjitha kushtet e domosdoshme. Më poshtë keni fotot e ambienteve të apartamentit dhe një vidio për ti parë.

Guest House Luli, të interesuarit të kontaktojnë në nr e telefonit 0688044144 dhe pushime të mbara

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: